Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Dnia 30 maja 2011 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie miało miejsce posiedzenie komisji konkursowej VIII Powiatowego Konkursu Ekologicznego „…Otwórz oczy na świat” pod hasłem „Ekologiczny karmnik dla ptaków” organizowany przez Szkołę Podstawową w Galewicach dla uczniów klas IV-VI z terenu powiatu wieruszowskiego. Współorganizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe. Honorowy patronat objął Wójt Gminy Galewice, Ilustrowany Tygodnik Powiatowy oraz Firma „Hortus”.

Komisja w składzie Agnieszka Polus, Agnieszka Kaleta- Nowak, Katarzyna Idzikowska i Elżbieta Dąbrowska spośród 13 prac, zakwalifikowanych do II etapu konkursu, postanowiła przyznać następujące miejsca.

• I miejsce Marta Ochocka uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Mieleszynie
  • II miejsce Monika Cieplik uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Galewicach
  • III miejsce Dominika Krzywańska uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Czastarach

Uroczysty finał rozstrzygnięcia konkursu miał miejsce 6 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Galewicach.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace