Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie http://www.pbp-wieruszow.pl Wed, 27 Jun 2018 14:46:50 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.7 Najnowsza książka Jerzego Maciejewskiego http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/najnowsza-ksiazka-jerzego-maciejewskiego.html Tue, 26 Jun 2018 16:06:25 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8366 STRAŻna Noc w Bibliotece http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/strazna-noc-w-bibliotece.html Mon, 11 Jun 2018 15:13:32 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8126
Czytaj dalej ›
]]>
Cała Polska czyta dzieciom. Podsumowanie akcji http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/cala-polska-czyta-dzieciom-podsumowanie-akcji-2.html Mon, 11 Jun 2018 15:08:13 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8101
Czytaj dalej ›
]]>
XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Łubnicach http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/xvii-ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom-w-lubnicach.html Sat, 09 Jun 2018 10:42:32 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8096
Czytaj dalej ›
]]>
Zapraszamy na Noc Bibliotek http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-noc-bibliotek.html Wed, 06 Jun 2018 14:41:14 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8093
Czytaj dalej ›
]]>
Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego pn.: Zrób pluszaka dla strażaka http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/rozstrzygniecie-powiatowego-konkursu-plastycznego-pn-zrob-pluszaka-dla-strazaka.html Mon, 04 Jun 2018 15:06:42 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8091
Czytaj dalej ›
]]>
Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/rajd-rowerowy-odjazdowy-bibliotekarz-2.html Sat, 26 May 2018 16:36:38 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8082
Czytaj dalej ›
]]>
XI Festiwal Piosenki z Bajki http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/xi-festiwal-piosenki-z-bajki.html Fri, 25 May 2018 14:49:10 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=8032
Czytaj dalej ›
]]>
Materiałowe cudeńka http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/materialowe-cudenka.html Thu, 17 May 2018 14:36:53 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=7943 Rajd Odjazdowych Bibliotekarzy http://www.pbp-wieruszow.pl/aktualnosci/rajd-odjazdowych-bibliotekarzy.html Mon, 14 May 2018 14:45:06 +0000 http://www.pbp-wieruszow.pl/?p=7930
Czytaj dalej ›
]]>