Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Odwiedziny w bibliotece

7 maja br. Powiatowa Biblioteka Publiczna gościła uczniów z klasy VI d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie wraz z nauczycielką j. polskiego Moniką Szafrańską. Pani Elżbieta Wierzba pracownik biblioteki przedstawiła główne zadania i zasady funkcjonowania placówki oraz opowiedziała o różnorodnych formach aktywności biblioteki, a także o zbiorach regionaliów, dokumentujących historię i kulturę powiatu wieruszowskiego.

Pani Katarzyna Idzikowska, dyrektor biblioteki zaprezentowała uczniom wystawę znajdującą się w bibliotece pn.: „Pejzaż malowany Ziemi Łódzkiej”. Zebrane prace powstały podczas II Otwartego Pleneru Plastycznego Artystów Województwa Łódzkiego. Twórcy na płótnach utrwalili najpiękniejsze miejsca naszego województwa. Uczniowie mogli podziwiać piękne obrazy a na koniec wpisali się do księgi pamiątkowej.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Odwiedziny w bibliotece”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace