XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Łubnicach

Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnicach włączyła się w XV Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który w roku bieżącym przebiega pod hasłem „Czytanie uskrzydla!”. W czwartek czytaniem uskrzydlałyśmy uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej, którzy wysłuchali krótkich utworów Doroty Gellner, Pawła Beręsewicza oraz Jana Kazimierza Siwka. Wiersze
i opowiadania czytały Panie: Jadwiga Podejma – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łubnicach, Karolina Hadryś-Piekielna – nauczyciel i bibliotekarz w Zespole Szkół Łubnice oraz Dorota Wejner – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnicach.

Dzieci w dowód wdzięczności za przeczytane utwory, przedstawiły krótki spektakl teatralny, za co im oraz ich wychowawczyni, Pani Teresie Gaj pięknie dziękujemy.

Więcej o: ,