Wystawa fotograficzna Wiktora Toruńskiego Budzi się wiosna

14 kwietnia 2016r w samo południe w siedzibie biblioteki miało miejsce otwarcie wystawy fotograficznej Wiktora Toruńskiego „Budzi się wiosna”. Wiktor jest uczniem II klasy Gimnazjum nr im. Jana Pawła II w Wieruszowie i od dwóch lat jego wielką pasją jest fotografia. Ulubiony temat to natura. Możemy podziwiać zdjęcia różnych gatunków ptaków, motyli, są również fotografie wiewiórek, lisów, saren, pająków oraz innych zwierząt.

Na otwarcie wystawy przybyli uczniowie z klasy II i VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie. Pomysłodawczynią wystawy była nauczycielka Wiktora pani Katarzyna Miś-Prokop, która dostrzegła talent i zamiłowanie swojego ucznia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wystawę, która prezentowana jest w godzinach pracy biblioteki.

Więcej o: , , , ,