Warsztaty plastyczne w Wójcinie

W piątek 24 kwietnia 2015 roku w bibliotece w Wójcinie odbyły się warsztaty plastyczne dla gimnazjalistów, które prowadziła, znana już w naszej bibliotecznej społeczności, Pani Natalia Talarek. Młodzież wykonała prace plastyczne w oparciu o utwory literackiej pisarki Małgorzaty Musierowicz, która w styczniu obchodziła 70 rocznicę urodzin. Kolorowe dzieła – portrety rodziny Borejków, powstały za pomocą sypania kolorowym piaskiem, można je oglądać w czytelni biblioteki w Wójcinie do końca maja.

Gimnazjaliści obok zdobytej wiedzy i uzyskanych umiejętności mieli świetną zabawę i relaks, zwłaszcza trzecioklasiści po egzaminach. Spotkanie zorganizowane zostało przy współpracy nauczycielek: Pani Jolanty Pazek i Pani Karoliny Piekielnej.