Czytam w podróży… Herberta

Czytam w podróży... Herberta

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie w tym roku włączyła się do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo – “Czytam w podróży… Herberta”. Akcja została zainicjowana przez Fundację im. Zbigniewa Herberta i polegała na rozprowadzeniu wśród czytelników, uczniów, przechodniów itd. zakładek do książek, na których zostały umieszczone cytaty z twórczości Herberta. Naszym wspólnym celem jest nie tylko upowszechnienie twórczości Zbigniewa Herberta, ale także popularyzacja czytelnictwa w ogóle. Przekonujemy, że podróż, nawet krótką, można spędzić miło i pożytecznie” Każdy z odwiedzających bibliotekę osób w dniach 6-8 kwietna 2016r otrzymało i otrzyma zakładki do książki. Zapraszamy do naszej biblioteki.