Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Zapraszamy na wystawy: Zieleń w Szkle i Wielkanoc

W siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie można oglądać trzy wystawy Wystawa „Zieleń w szkle” prezentuje prace wykonane przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie-Wsi. Dwie wystawy pod tym samym tytułem „Wielkanoc” prezentują prace wykonane przez dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Podzamczu oraz prace wykonane przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy. Serdecznie zapraszamy.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Zapraszamy na wystawy: Zieleń w Szkle i Wielkanoc”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace