Zapraszamy na Noc Bibliotek

9 czerwca (sobota) 2018
Start godz.18.00
W programie:

Wręczenie nagród i dyplomów laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego „Zrób pluszaka dla strażaka” oraz wystawa prac konkursowych.

„W czym strażak idzie do akcji?” – wystawa odzieży strażackiej. Nocna „służba” strażaków w bibliotece. Pokaz sprzętu strażackiego Strażacy będą do dyspozycji mieszkańców do późnych godzin wieczornych.

Prezentacja multimedialna „Strażacy w akcji”. Konkursy, quizy i zagadki dla dzieci. Film dla dzieci i młodzieży „Tarapaty”.

Noc bibliotek 2018

Więcej o: