Zapraszamy na Drugą Wystawę Modeli Pływających

Powiatowa Biblioteka w Wieruszowie zaprasza na pokaz modeli pływających klasy ”FSR” oraz modeli Tirów ”Modell Truck Mania” Mistrza Polski i wielokrotnego Reprezentanta Polski Łukasza Dembeckiego.

Łukasz Dembecki uczeń I klasy Technikum im. Stanisława Staszica w Wieruszowie, uprawia sport modeli pływających z napędem spalinowym, należy do ścisłej czołówki krajowej i światowej. Był trzykrotnie powołany do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata i Europy, klasyfikując się na wysokich miejscach. Jest zdobywcą dwóch tytułów Mistrza Polski w klasie 3,5 cm oraz dwóch tytułów Wicemistrza Polski w klasie 7,5 standard.

Jego druga pasja to budowanie modeli tirów, które biorą udział w zawodach „Modell Truck Mania” W tej dziedzinie zdobył dwa tytuły Wicemistrza Polski oraz drugiego Wicemistrza Polski.

W programie:

• ekspozycja najlepszych ślizgów klasy FSR-V 3,5, V-7,5 i O-7,5
  • prezentacja silników spalinowych
  • pokaz slajdów – filmów z Mistrzostw Świata , Europy i Polski oraz Mistrzostw Polski ”Modell Truck Mania”

Otwarcie Wystawy 24.03.2011 godz 13.00

Wystawę można oglądać w Powiatowej Bibliotece w Wieruszowie ul.Waryńskiego 11 w dniach 24.03.do02.04.2011 od godz. 9 do 17 a w soboty od 10 do 14.

Więcej o: , , , ,