Zadbajmy o to, by każde polskie dziecko miało dostęp do książki

Szanowni Państwo !

Kierujemy na Państwa ręce zaproszenie do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji pod hasłem: „Jedna firma – jedna książka”, której patronuje Fundacja ABCXXI – inicjator kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom oraz Starosta Wieruszowski.

Akcja trwać będzie w okresie od 15 marca do 15 kwietnia 2005 r. i polega na ufundowaniu przez firmę, co najmniej 1 książki dla dzieci i młodzieży. Zebrane książki zostaną następnie przekazane do bibliotek, przedszkoli, świetlic socjoterapeutycznych oraz szkół. Każda ufundowana książka będzie opatrzona specjalnie opracowanym ogólnopolskim logo promującym Państwa firmę.

Książki, które chcecie Państwo ofiarować przyjmowane będą przez Bibliotekę Powiatową w Wieruszowie oraz przez wszystkie biblioteki gminne w powiecie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji !!!

Uwagi i pytania prosimy zgłaszać na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie, ul. Waryńskiego 8, nr tel. 062/ 78-31-188.