Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Z wizytą w bibliotece

W dniu 6 stycznia br. Powiatowa Biblioteka Publiczna gościła dzieci z III klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie wraz z wychowawczynią p. Beatą Nowak. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z nowoczesną, komputerową wypożyczalnią biblioteki i czytelnią multimedialną.

Pani Elżbieta Wierzba opowiedziała uczniom historię powstania biblioteki oraz przedstawiła jej główne zadania i zasady funkcjonowania biblioteki., opowiedziała o różnorodnych formach aktywności biblioteki oraz zademonstrowała sposób korzystania z komputerowej wypożyczalni biblioteki. Mowa była również o zbiorach regionaliów, dokumentujących historię i kulturę powiatu wieruszowskiego. Na koniec uczniowie mieli okazję poserwować po Internecie, co niewątpliwie sprawiło im największą przyjemność.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Z wizytą w bibliotece”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace