„Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH” w WÓJCINIE

                 Biblioteka w Wójcinie gościła, we wtorek 22 września 2020 roku, autora książek dla dzieci   i młodzieży Pawła Beręsewicza, w ramach akcji Wydawnictwa Literatura w Łodzi „Z książką na Walizkach”. Były to VIII Łódzkie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami i ósme również w Wójcinie. 

Uczniowie klas IV, VI –VII mieli okazję dowiedzieć się w jakich zawodach pracował Pan Beręsewicz zanim zaczął pisać książki, ile czasu może trwać napisanie jednej książki, kiedy powstała pierwsza  z nich i wiele innych, ciekawych, tajemniczych kwestii, zachęcających do czytania książek. 

 Wydawnictwo Literatura  w ramach odbywającej się akcji, ogłosiło konkurs plastyczny na plakat jubileuszowy pt. ”Zwolnij na chwilę, szalony świecie i świętuj z nami 30 – lecie”. Udział w nim wzięła tylko jedna osoba, ale tym samym została zwycięzcą i jej praca pojechała z autorem do dalszej oceny.   Na zakończenie spotkania, można było kupić książki Pana Pawła Beręsewicza i otrzymać imienną dedykację.

Zarządzanie prywatnością

    Cookie statystyk

    Ciasteczka używane przez Google Analytics. Służą do monitorowania ruchu na naszej stronie. Dokładne informacje o ich funkcjach znajdziesz na stronie Prywatność-RODO.

    _utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz