XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Łubnicach

Gminna Biblioteka Publiczna w Łubnicach do udziału w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom zaprosiła uczniów klas I – IV szkoły podstawowej oraz przedszkolaków z ZS w Łubnicach. Czytanie odbyło się dnia 4 czerwca 2018 roku, w sali Centrum Kultury Wsi Łubnice, dzieci wysłuchały bajek Jana Brzechwy, wierszy Doroty Gellner oraz innych krótkich utworów polskich pisarzy.

XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Łubnicach

Lektorami byli: Starosta Powiatu Wieruszowskiego, Pan Andrzej Szymanek, Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, Pani Katarzyna Idzikowska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Jadwiga Podejma , Dyrektor GBP, Dorota Wejner. Dziękujemy zaproszonym gościom, opiekunom oraz wszystkim dzieciom za udział w akcji.

Więcej o: , , ,