Wystawa z pleneru malarskiego 2005

W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie można oglądać obrazy z pleneru malarsko – rzeźbiarskiego, który odbywał się we wrześniu 2005 r. w Chróścinie. Organizatorami pleneru było Starostwo Powiatowe w Wieruszowie, Dom Pomocy Społecznej Chróścin-Wieś oraz Stowarzyszenie „Pomocny Dom”. W imprezie udział wzięło 11 artystów: malarze, rzeźbiarze i wycinankarka powiatu wieruszowskiego i województwa łódzkiego. Tematem przewodnim obrazów są pejzaże okolic Chróścina (gmina Bolesławiec) . Prace regionalnych twórców można podziwiać do końca kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

Więcej o: ,