Zmień rozmiar czcionki 

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu.

♣ Wystawa prac Marty Dąbrowskiej

W okresie letnich wakacji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zaprasza wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy poświęconej pracom Marty Dąbrowskiej.

Wystawa zawiera dwadzieścia siedem obrazów, przedstawiających między innymi surrealistyczny świat natury, piękne szkice przyrody i zadziwiające animacje oraz fotografie. Całość tworzy współgrającą ze sobą, wartą obejrzenia i polecenia wystawę.

Marta Dąbrowska urodziła się w 1988 roku w Wieruszowie. Sztuka rysunku interesowała ją od najmłodszych lat, a zainteresowanie to szybko poszerzyło się także o malarstwo, fotografię i tworzenie animacji. Marta jest obecnie studentką wydziału architektury na Politechnice Wrocławskiej.

Serdecznie zapraszamy!

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Wystawa prac Marty Dąbrowskiej”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

Podziel się tym wpisem

Google Wykop Gwar Linkr Del.icio.us Digg

Nasze zdjęcia

Rozstrzygnięcie konkursu Album Ginących Zawodów Wyjazd szkoleniowy do Olsztyna Fotografie Ryszarda Zycha Cykl warsztatów w ramach projektu Gimnazjalista - Finansista Urodziny Kubusia Puchatka 2006 Rozstrzygnięcie konkursu Album Ginących Zawodów Przedsiębiorczości - TAK-2004-wyjazd do Łodzi Podsumowanie Gminnego Konkursu Czytelniczego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnicach III d w bibliotece