Wystawa Pejzaż malowany Ziemi Łódzkiej

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie i Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie zapraszają na poplenerową wystawę malarską – Pejzaż malowany Ziemi Łódzkiej.

Zebrane na wystawie prace powstały w trakcie II Otwartego Pleneru Plastycznego Artystów Województwa Łódzkiego. Twórcy na urokliwych pejzażach utrwalili najpiękniejsze miejsca z terenu swojego zamieszkania, tak więc wystawa jest swego rodzaju spacerem po województwie łódzkim.

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 23 kwietnia 2010 o godz.16.00. Wystawę można odwiedzać do końca kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

Więcej o: , , ,