Wystawa modeli pływających

zaprasza na
WYSTAWĘ MODELI PŁYWAJĄCYCH
Łukasza i Andrzeja Dembeckich

Łukasz Dembecki jest uczniem klasy IV a Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wieruszowie. Modelarstwem zajmuje się od czterech lat. Wykonuje modele pływające, latające (szybowce) i tiry. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień m.in. 3. miejsca w Finale Mistrzostw Polski w klasie FSR – V 3,5 junior.

Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 19 marca 2007 roku o godzinie 10.00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie.

Wystawa będzie prezentowana w dniach od 19 do 23 marca br.

ZAPRASZAMY!

Więcej o: