Wystawa fotograficzna “Wędrówki po Ziemi Wieruszowskiej”

Autorką wystawy jest Danuta Urbaś, pedagog szkolny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie. Oto co powiedziała o swojej pasji:

“Fotografuję amatorsko, w zależności od ilości wolnego czasu, który mogę na to poświęcić. Pasjonuje mnie dokumentowanie życia szkoły, w której pracuję. Najprzyjemniejszym obiektem są jednak różne okoliczności przyrody, ale także uwiecznianie miejsc, o których powoli zapomina czas jak np. stare cmentarze. Spośród setek zdjęć, zawsze można wybrać to jedno, które ma się ochotę uwiecznić na papierze…i komuś pokazać.

Więcej o: , , , ,