Wystawa „Barwne mity”

17 stycznia w Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie miało miejsce otwarcie wystawy „Barwne mity”. Autorem prezentowanych prac jest Jacek Biegański. Artysta mieszka i rozwija swój talent na terenie Gminy Wieruszów. Z wielką ochotą uzewnętrznia swoje emocje twórczo i kreatywnie realizując swoje pasje.

Prezentowane prace były tworzone w pracowni ceramicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Wystawa prowokuje do przemyśleń o to , co przez kulturę i sztukę można dowiedzieć się o bogatym wnętrzu drugiego człowieka.

Prace bardzo interesujące, niebanalne, sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. Skłaniają do chwili refleksji i  zadumy. W otwarciu wystawy brał udział  autor wraz z grupą uczestników z Warsztatów Terapii Zajęciowej .

 Nie obyło się bez symbolicznego przecięcia wstęgi i krótkiej prezentacji. Wystawę  można oglądać do połowy lutego. Wszystkie prace  są do nabycia. Serdecznie zapraszamy.

Zarządzanie prywatnością

    Cookie statystyk

    Ciasteczka używane przez Google Analytics. Służą do monitorowania ruchu na naszej stronie. Dokładne informacje o ich funkcjach znajdziesz na stronie Prywatność-RODO.

    _utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz