Wystawa „Barwne mity”

17 stycznia w Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie miało miejsce otwarcie wystawy „Barwne mity”. Autorem prezentowanych prac jest Jacek Biegański. Artysta mieszka i rozwija swój talent na terenie Gminy Wieruszów. Z wielką ochotą uzewnętrznia swoje emocje twórczo i kreatywnie realizując swoje pasje.

Prezentowane prace były tworzone w pracowni ceramicznej w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Wystawa prowokuje do przemyśleń o to , co przez kulturę i sztukę można dowiedzieć się o bogatym wnętrzu drugiego człowieka.

Prace bardzo interesujące, niebanalne, sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie. Skłaniają do chwili refleksji i  zadumy. W otwarciu wystawy brał udział  autor wraz z grupą uczestników z Warsztatów Terapii Zajęciowej .

Nie obyło się bez symbolicznego przecięcia wstęgi i krótkiej prezentacji. Wystawę  można oglądać do połowy lutego. Wszystkie prace  są do nabycia. Serdecznie zapraszamy.