Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Wyjazd szkoleniowy do Wrocławia

Dnia 7 maja 2008 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zorganizowała dla bibliotekarzy bibliotek gminnych powiatu wieruszowskiego wyjazd szkoleniowy do Wrocławia.

Tematem przewodnim szkolenia było zapoznanie się bibliotekarzy z nowoczesną biblioteką, która funkcjonuje pod nazwa Mediateka.

Mediateka powstała w ramach projektu Fundacji Bertelsmanna przy współpracy z miastem Wrocław i Miejską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu. Jej oferta skierowana jest głównie do młodych ludzi w wieku od 13-tu do 25-ciu lat. Elementami wyróżniającymi Mediatekę jest MultiCentrum interaktywne centrum edukacji, którego celem jest uzupełnienie wiedzy oferowanej w tradycyjnym systemie nauczania oraz Language Cafe – proponujące konwersacje z native speakerami.

Organizatorzy wyjazdu zadbali również o to, by był czas na spacer po wrocławskim rynku, obiad w orientalnej restauracji, małe zakupy oraz kino.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Wyjazd szkoleniowy do Wrocławia”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace