Wyjazd szkoleniowy bibliotekarzy do Opola

19 maja 2017r bibliotekarze z terenu powiatu wieruszowskiego uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu . Wyjazd odbył się w ramach szkoleń, które podnoszą kwalifikacje zawodowe pracowników. Bibliotekarze poznali historię biblioteki, zapoznali się z jej formą usług świadczonych w bibliotece, poznali ciekawą aranżację wnętrz bibliotecznych. Przy okazji pobytu w Opolu bibliotekarze odwiedzili również Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu oraz Zamek w Mosznej.

Wyjazdy do innych bibliotek mają duże znaczenie dla rozwoju zawodowego pracowników: pozwalają na poszerzenie horyzontów oraz poznanie sposobów i warunków pracy innych bibliotek.

Więcej o: , ,