Wizyta uczniów z Radostowa w bibliotece powiatowej

Dnia 24 maja 2005 r. miała miejsce wizyta uczniów klasy IV, V oraz VI ze Szkoły Podstawowej w Radostowie w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie.

Celem spotkania było zapoznanie uczniów z nowoczesną, komputerową wypożyczalnią biblioteki i czytelnią multimedialną. Pani dyrektor Katarzyna Idzikowska opowiedziała uczniom historię powstania biblioteki oraz przedstawiła jej główne zadania.

Największym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyło się to, iż mogli oni skorzystać z Internetu, wyszukując na stronach WWW różne interesujące ich informacje.

Więcej o: , , ,