Wiosenne spotkanie w bibliotece

W dniu 24 marca br. Powiatowa Biblioteka Publiczna Wieruszowie  gościła dzieci klas IV-VI  ze Szkoły Podstawowej  w  Radostowie wraz z opiekunami.

W ramach działań na rzecz kampanii Cała Polska czyta dzieciom tematem przewodnim była wiosna i wiosenne wiersze. Fundacja ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom  w marcu  2009 r. organizuje szereg imprez  poświeconych czytaniu wierszy oraz opowiadań o wiośnie. Do tej akcji włączyła się również biblioteka oraz szkoła SP w Radostowie.

Celem spotkania było także zapoznanie uczniów z nowoczesną, komputerową wypożyczalnią biblioteki oraz czytelnią multimedialną.

Więcej o: , ,