Wakacyjne spotkania ze sztuką 2005

W okresie wakacji w powiatowej bibliotece młodzież gimnazjalna pracowała nad scenariuszem do sztuki edukacyjnej o tematyce ekonomicznej.

Sztuka powstaje pod okiem pani Katarzyny Miś – Prokop, która jest opiekunką teatrzyku „Pajacyk” przy Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie oraz przy współpracy koordynatorów projektu „Gimnazjalista- finansista” pani Katarzyny Idzikowskiej i Elżbiety Wierzby, które udostępniają młodzieży wszelkie potrzebne materiały z zakresu podstaw ekonomii i przedsiębiorczości. Sztuka będzie wystawiona pod koniec września w Gimnazjum nr 1 w Wieruszowie na uroczystym podsumowaniu projektu „Gimnazjalista –finansista”.

Więcej o: ,