VI Ogólnopolski Tydzień Czytania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lututowie

W dniach od 4 do 9 czerwca odbyła się akcja Cała Polska czyta dzieciom zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lututowie. W pierwszym dniu dzieciom z Przedszkola Publicznego w Lututowie czytał Komendant Posterunku Policji w Lututowie Wojciech Wróbel. 5 czerwca lektorem był Wójt Gminy Lututów Józef Suwara, który czytał dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Niemojewie i Hucie.

6 czerwca uczniom ze Szkoły Podstawowej w Lututowie czytał strażak z OSP Lututów Krystian Majewski, który w stroju strażackim wzbudził duże zainteresowanie uczniów klas I a, b ze Szkoły Podstawowej w Lututowie. Dzieci miały okazję zobaczyć całe umundurowanie i kask, który zakładały na głowę. Ogromną radość sprawiły dzieciom niespodzianki w formie gadżetów z akcji Cała Polska czyta dzieciom, jak również słodkie niespodzianki przygotowane przez lektorów.

W piątek dzieciom przybyłym do biblioteki czytali gimnazjaliści, natomiast w sobotę czytanie przejęły bibliotekarki z Gminnej Biblioteki Publicznej w Lututowie.

Więcej o: , , ,