Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (1 głosów, średnia: 5,00 na 5)

♣ VI Ogólnopolski Tydzień Czytania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnicach

W dniach 5-6 czerwca miała miejsce akcja Cała Polska czyta dzieciom zorganizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łubnicach. 5 czerwca w Filii Bibliotecznej w Wójcinie dzieciom z oddziału przedszkolnego „0” czytały wychowawczyni Elżbieta Bednarek oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnicach Dorota Wejner.

6 czerwca w Gminnej Bibliotece Publiczej w Łubinach dzieciom z klasy I SP w Łubnicach czytali Jan Dudek Naczelnik OSP Łubnice, Jadwiga Podejma Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy w Łubnicach, Henryk Ciosek Sekretarz Gminy Łubnice oraz Dorota Wejner Kierownik GPP w Łubnicach.

Galeria zdjęć z Konkursu Recytatorskiego w Filii Bibliotecznej w Wójcinie:

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “VI Ogólnopolski Tydzień Czytania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnicach”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace