Urodziny Kubusia Puchatka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łubnicach

W piątek 18 października 2013 roku obchodziliśmy w naszej bibliotece urodziny Kubusia Puchatka. Minęło 87 lat od pierwszego wydania książki Alana Aleksandra Milne pt. „Kubuś Puchatek”, w związku z tym do biblioteki zaprosiliśmy uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Łubnicach wraz z wychowawczynią, Panią Karoliną Toruńską, aby świętować to wydarzenie.

Dzieci przyniosły Puchatkowi wykonane przez siebie rysunki i złożyły piękne życzenia. Książkowy Miś przekazał im list oraz dyplomy przyjaciela Kubusia Puchatka, bo miś to niewątpliwie przyjaciel każdego dziecka. Następnie dzieci wysłuchały, przeczytanej przez dyrektora biblioteki książeczki pt. „Kubusiowe urodzinki” i zostały poczęstowane tortem, który okazał się super atrakcją, ponieważ ozdobiony był portretem Puchatka, i był oczywiście bardzo smaczny.

Spotkanie przebiegło w miłej, kolorowej i sympatycznej atmosferze.

Więcej o: , , ,