Urodziny Książkowego Misia

W dniu 9 października br. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie świętowała Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia. Jest to impreza nawiązująca do pięcioletniej tradycji Ogólnopolskich Urodzin Kubusia Puchatka. Impreza została zorganizowana w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Biblioteka w tym roku zaprosiła dzieci klas I-III z SP nr 2 w Wieruszowie : Oddział w Mirkowie oraz Oddział w Kuźnicy Skakawskiej wraz z wychowawczyniami.

Na przyjęcie urodzinowe dzieci przyniosły własnoręcznie wykonane kartki urodzinowe dla Kubusia Puchatka .Nie zabrakło oczywiście urodzinowego tortu z wizerunkiem jubilata. Imprezie towarzyszyło głośne czytanie bajek, wspólne śpiewanie, zabawy i inne atrakcje.

Więcej o: , , ,