Trzecioklasiści w bibliotece powiatowej

25 kwietnia 2007 r. Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie odwiedzili uczniowie z klasy III a z SP nr 1 w Wieruszowie wraz z panią dyrektor Beatą Piekielną.

Dzieci miały okazję zapoznać się z nowoczesną wypożyczalnią komputerową i czytelnią multimedialną. Poznały również księgozbiór biblioteki. Zwiedziły także czytelnię regionaliów, w której biblioteka gromadzi materiały dotyczące naszego regionu. Dzieci przygotowały również piękne książeczki własnoręcznie wykonane, które znajdą się na wystawie w bibliotece.

Więcej o: