Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Spotkanie z Zenkiem Cendrowiczem

8 kwietnia 2012r Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie gościła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie-Wsi. Było to kolejne spotkanie z cyklu Wiosennych spotkań bez barier. W ramach warsztatów bibliotecznych uczestnicy mieli możliwość zapoznanie się z różnorodnym księgozbiorem biblioteki w tym ze zbiorami specjalnymi – książką mówioną oraz regionaliami. Była to ich pierwsza wizyta w bibliotece w ogóle.

Gościem specjalnym był pan Zenek Cendrowicz, którego prace są wystawione od kilku dni w bibliotece. Pan Zenek mieszka w Domu Pomocy Społecznej od 8 lat. Od najmłodszych lat jego pasją jest haftowanie, wyszywanie, robienie na drutach. Jest również uzdolniony plastycznie. Uwielbia także wędkowanie oraz sport : piłkę nożną, siatkówkę itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wystawę prac pana Zenka.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Spotkanie z Zenkiem Cendrowiczem”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace