Spotkanie w bibliotece

27 marca  br. Powiatowa Biblioteka Publiczna gościła uczniów  z klasy V b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie wraz z wychowawczynią p. Ewą Junke.

Pani Katarzyna Idzikowska dyrektor biblioteki opowiedziała uczniom historię powstania biblioteki oraz przedstawiła jej główne zadania i zasady funkcjonowania.

Opowiedziała o różnorodnych formach aktywności biblioteki oraz zademonstrowała sposób korzystania z komputerowej wypożyczalni biblioteki. Mowa była również o zbiorach regionaliów, dokumentujących historię i kulturę powiatu wieruszowskiego.

Więcej o: