Spotkanie bibliotekarzy w Bolesławcu

26 kwietnia 2007 r w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bolesławcu miało miejsce spotkanie bibliotekarzy z terenu powiatu wieruszowskiego.

Koleżanki po fachu zaprosiła do siebie pani kierownik biblioteki gminnej w Bolesławcu Halina Wajnert. Spotkanie miało na celu min. zapoznanie się kadry bibliotekarskiej z działalnością i funkcjonowaniem biblioteki gminnej w Bolesławcu. Następne spotkanie „w terenie” zaplanowane jest w Gminnej bibliotece Publicznej w Łubnicach.

Więcej o: