Spotkanie bibliotekarzy

19 grudnia 2012 r. o godz. 10.00 w siedzibie biblioteki odbyło się spotkanie bibliotekarzy bibliotek gminnych powiatu wieruszowskiego. Tematem spotkania było min.: omówienie schematu sprawozdania z działalności bibliotek publicznych powiatu wieruszowskiego za rok 2012, przekazanie informacji ze spotkania instruktorów w WiMBP w Łodzi, które odbyło się 5 grudnia br. Przekazano również bibliotekarzom materiały o treści ekologicznej (kalendarze, ulotki, broszury).

Korzystając z okazji Dyrektor biblioteki Katarzyna Idzikowska złożyła paniom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej o: ,