Spotkania bez barier

W ramach projektu „Spotkania bez barier”, realizowanego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie miało już miejsce pierwsze spotkanie , które odbyło się 10 lutego 2015r o godz. 10.00 w siedzibie biblioteki. Tematem spotkania było poznanie zasad działania i funkcjonowania biblioteki oraz Internet jako źródło informacji. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Chróścinie.

Zajęcia dotyczyły zapoznania się z Internetem jako źródłem informacji oraz przygotowania do samodzielnego i wszechstronnego posługiwania się i wykorzystywania tego narzędzia informacji. Uczestnicy zapoznali się również ze zbiorami biblioteki oraz możliwościami korzystania z jej zasobów. Jeden z uczestników zaprezentował przy okazji swoje prace.

Więcej o: