Słownik haseł przedmiotowych BN – Seminarium w Sieradzu

W dniu 26 września 2006 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu odbyło się seminarium poświęcone w całości językowi haseł przedmiotowych BN (tworzenie haseł, aktualne zmiany, określniki.) W seminarium brali udział bibliotekarze z województwa łódzkiego. Nasz powiat reprezentowała Elżbieta Wierzba z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie oraz Elżbieta Żłobińska z Biblioteki Pedagogicznej w Wieruszowie. Temat referowała Wanda Klenczon – kierownik Ośrodka Normalizacji Bibliograficznej Biblioteki Narodowej.

Seminarium było jedną z form doskonalenia zawodowego realizowanych w ramach środków pozyskanych przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej o: ,