Równać Szanse dla młodych. Ruszamy z projektem „Twarze powiatu wieruszowskiego”

„Twarze powiatu wieruszowskiego” to tytuł nowego projektu skierowanego do młodzieży w wieku 13-19 lat , który będzie realizowany przez młodzież już od lutego. Dotacja na ten cel została przyznana bibliotece ze środków Polsko –Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach prowadzonego programu Równać Szanse- 2018.

.  W chwili obecnej jesteśmy na etapie tworzenia grupy młodych, ambitnych,  kreatywnych  ludzi, którzy zaangażują się w działania  projektu. Koordynatorem projektu jest Katarzyna Idzikowska. W dniach 18 -20 stycznia uczestniczyła ona w szkoleniu dla koordynatorów w Poznaniu. Oprócz fachowej  wiedzy na temat prawidłowego zarządzania i prowadzenia projektu przywiozła również gadżety dla przyszłych  uczestników, które już czekają w bibliotece.