Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Regionalny Kongres Kultury w Łodzi

Regionalny Kongres Kultury

W dniach 27-29 października 2011r. odbył się Regionalny Kongres Kultury, który miał na celu rozpoczęcie publicznej debaty nad diagnozą stanu kultury i regionalną polityką w tym obszarze. Kongres wraz z działaniami towarzyszącymi miał stworzyć przestrzeń środowiskowej dyskusji nad pożądanym kształtem kultury w Łodzi i województwie.

W obradach wzięli udział przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, artyści i eksperci. Kongres stworzył wspaniałą okazję, aby na szerokim publicznym forum przedstawić swoje oczekiwania i uwagi dotyczące zarówno Programu Rozwoju Kultury Województwa Łódzkiego, jak i Strategii Rozwoju Kultury dla Łodzi. W Kongresie wzięli udział również przedstawiciele powiatu wieruszowskiego min. Elżbieta Dąbrowska z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie.

Dyskusje Kongresowe ujęte były w formę sesji plenarnych, sesji panelowych, warsztatów i wydarzeń towarzyszących. Zainteresowanych tematem odsyłamy na stronę Regionalnego Kongresu Kultury (www.kongres-kultury.pl)na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Regionalny Kongres Kultury w Łodzi”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace