Rajd Odjazdowych Bibliotekarzy

Rajd rowerowy 2018

Punktualnie w sobotnie południe spotykamy się pod Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Wieruszowie. Tegoroczne hasło rajdu to “Szlakami Powstańców”. Dystans 30 km. Trasa rajdu obejmuje częściowo szlak “Śladami powstania styczniowego 1863” i przebiegać będzie: Wieruszów- Wieruszów, ul. Polna- droga 482- Kuźnica Skakawska- Aleja Św. Rocha- Ustronie- Opatów- Kolonia Opatów- Podbolesławiec- Bolesławiec Baszta- Bolesławiec Rynek- Piaski- Kamionka- Mieleszyn (Kolonia pod lasem)- Mieleszynek- Klatka – Wieruszów.

Rajd rowerowy 2018

Po trasie odwiedzamy miejsca pamięci i w połowie trasy zatrzymujemy się na piknik historyczny pod basztą w Bolesławcu, gdzie odbędą się gry i zabawy dla dzieci i wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Pobierz/wydrukuj (PDF, 216KB)

Więcej o: , ,