Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Przedszkolaki z przedszkola w Sokolnikach z wizytą w bibliotece w Sokolnikach

17 maja 2011 Biblioteka w Sokolnikach gościła przedszkolaki z Przedszkola w Sokolnikach. Dla większości tej grupy było to pierwsze spotkanie z Biblioteką. Dzieci dowiedziały się jak zbudowana jest książka i same opowiadały jak należy o nią dbać. Odgadywały też zagadki przygotowane przez bibliotekarkę. Następnie grupa wysłuchała bajki „Królewna Śnieżka” dopowiadając jej zakończenie.

Dzieci pięknie zaśpiewały również przygotowaną piosenkę. Zadowolone i zachęcone przedszkolaki deklarowały powrót do biblioteki w najbliższym czasie. Na zakończenie wizyty dzieci zostały obdarowane symbolicznym cukierkiem, zaś same podarowały własnoręcznie wykonaną laurkę.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Przedszkolaki z przedszkola w Sokolnikach z wizytą w bibliotece w Sokolnikach”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace