Przedświąteczne spotkanie Wielkanocne

Przedświąteczne spotkanie Wielkanocne4 kwietnia 2012r Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie gościła klasę I b wraz z wychowawczynią Marzeną Sokołowską. Uczniowie poznali pracę biblioteki, główne zadania i zasady funkcjonowania placówki oraz różnorodne formy aktywności biblioteki.

Celem spotkania było także przybliżenie dzieciom tradycji oraz zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci obejrzały wystawy poświęcone tradycjom wielkanocnym, znajdujące się w bibliotece i wysłuchały opowiadania związanego ze Świętami.

Więcej o: , , , ,