Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Powiatowy Konkurs Album Ginących Zawodów

Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie pn.: „Album ginących zawodów” pod honorowym patronatem Starosty Wieruszowskiego, organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie.

Regulamin Powiatowego Konkursu pn.: „Album ginących zawodów

Organizator: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie przy współpracy gminnych bibliotek publicznych powiatu wieruszowskiego.

Cele konkursu:

• Celem konkursu jest przekazanie następnym pokoleniom materiałów dotyczących ginących zawodów i rękodzielnictwa z powiatu wieruszowskiego oraz ocalenie od zapomnienia miejsca, ludzi i ich pracę.

Uczestnicy:

• Uczniowie klas V i VI szkół podstawowych powiatu wieruszowskiego.

Termin przebiegu konkursu:

• Termin składania prac – do 15.04.2010 r. w macierzystych bibliotekach gminnych.
  • Rozstrzygnięcie I etapu w bibliotekach gminnych – 30.04.2010 r.
  • Podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie – maj 2010. O dokładnej dacie poinformujemy w późniejszym terminie.

Założenia ogólne:

• Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą w bibliotekach gminnych.
  • Pierwszy etap konkursu odbędzie się na szczeblu gminy.
  • Protokoły z przeprowadzonych eliminacji gminnych wraz z pracami trzech finalistów z każdej biblioteki przekazane zostaną do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie.
  • Dyrektor PBP powoła Komisję Konkursową, odpowiedzialną za przeprowadzenie II etapu konkursu.

Zadania uczestników:

Podsumowanie konkursu:

• Prace oceniać będzie Komisja powołana przez dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie.
  • Trzy najlepsze prace wyłonione na szczeblu gminnym zostaną zgłoszone do II etapu na szczeblu powiatowym.
  • Autorzy najwyżej ocenionych prac w II etapie otrzymają nagrody rzeczowe.
  • Wybrane prace będą zaprezentowane podczas imprezy podsumowującej, która zostanie zorganizowana w maju 2010 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie.

Plik do pobrania:

Karta zgłoszenia do udziału w konkursie Album Ginących Zawodów

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Jeden komentarz do wpisu “Powiatowy Konkurs Album Ginących Zawodów”

1. [...] 21 maja (piątek) 2010 r., w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej, odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu “Album ginących zawodów”. [...]

Komentarz dodany przez Rozstrzygnięcie konkursu Album Ginących Zawodów | Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie | 13 maj, 2010, 11:50

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace