Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie Mistrzem Zbiórki Książek

Rozstrzygnięty został Konkurs na najlepiej przeprowadzoną „Wiosenną Zbiórkę Książek 2005”. Konkurs ogłoszony został przez Fundację ABCXXI – inicjatora kampanii społecznej “Cała Polska czyta dzieciom”.

Komisja konkursowa, przyznając nagrody, brała pod uwagę ilość zebranych książek, wielkość placówki i jej lokalizację, jak i sposób przeprowadzenia zbiórki.

Mamy przyjemność poinformować, że w kategorii biblioteki w małych miejscowościach Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie otrzymała I miejsce i tytuł „MISTRZA ZBIÓRKI KSIĄŻEK 2005”.

Więcej o: , ,