Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Podsumowanie konkursu Wielka księga zwyczajów i tradycji wielkanocnych na etapie gminnym

W poniedziałek 04 kwietnia 2011r w Bibliotece Publicznej Gminy Sokolniki odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Powiatowego na etapie gminnym pt.: „Wielka księga zwyczajów i tradycji wielkanocnych”.

Do konkursu zgłosiło się pięcioro uczestników. Prace przygotowane były bardzo starannie i kolorowo, dlatego jury postanowiło przyznać wszystkim nagrody:

• I miejsce Monika Hadryś – kl. V SP w Ochędzynie
  • I miejsce Emilia Świerczyńska – kl. V SP w Ochędzynie
  • III miejsce Łukasz Konat – kl. VI SP w Sokolnikach
  • III miejsce Natalia Mrugała – kl. VI SP w Walichnowach
  • III miejsce Bartosz Musiała – kl. VI SP w Sokolnikach
Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Podsumowanie konkursu Wielka księga zwyczajów i tradycji wielkanocnych na etapie gminnym”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace