Pierwszaki w bibliotece powiatowej

Dnia 13 grudnia 2005 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie miała miejsce wizyta uczniów klasy I d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieruszowie wraz z wychowawczynią Elżbietą Wojtasik.

Celem spotkania było zapoznanie uczniów z nowoczesną, komputerową wypożyczalnią biblioteki i czytelnią multimedialną. Pani Elżbieta Wierzba opowiedziała uczniom historię powstania biblioteki oraz przedstawiła jej główne zadania oraz zasady funkcjonowania biblioteki.

Największym zainteresowaniem wśród pierwszaków cieszyło się to, iż mogli oni „pobuszować” po Internecie, wyszukując w nim różne interesujące ich strony WWW.

Więcej o: ,