Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Otwarcie wystawy modeli pływających

Otwarcie wystawy modeli pływających

19 marca 2007 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Wystawy Modeli Pływających Andrzeja i Łukasza Dembeckich z Wieruszowa, w którym uczestniczył min. wicestarosta Mirosław Urbaś.

Andrzej Dembecki z wielkim zaangażowaniem opowiada o swojej i syna pasji, jaką jest modelarstwo. Praca nad wykonaniem takich modeli wymaga niezwykłej precyzji oraz dużego wkładu finansowego i czasowego. Większość prac wykonana jest w domu i garażu pana Andrzeja. Swoje prace wraz z synem prezentują na wystawach i konkursach o zasięgu ogólnopolskim. Biorą udział w zawodach ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. Na swoim koncie zgromadzili wiele nagród. W mistrzostwach Polski zajmują wysokie lokaty. Aby mogli dalej rozwijać swoją pasję i reprezentować barwy powiatu i miasta niezbędne są dość duże środki finansowe. Mają nadzieję, ze w ich zdobyciu pomogą im władze miasta i powiatu.

Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum raz szkół ponadgimnazjalnych.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Otwarcie wystawy modeli pływających”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace