Otwarcie wystawy modeli pływających

19 marca 2007 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Wystawy Modeli Pływających Andrzeja i Łukasza Dembeckich z Wieruszowa, w którym uczestniczył min. wicestarosta Mirosław Urbaś.

Andrzej Dembecki z wielkim zaangażowaniem opowiada o swojej i syna pasji, jaką jest modelarstwo. Praca nad wykonaniem takich modeli wymaga niezwykłej precyzji oraz dużego wkładu finansowego i czasowego. Większość prac wykonana jest w domu i garażu pana Andrzeja. Swoje prace wraz z synem prezentują na wystawach i konkursach o zasięgu ogólnopolskim. Biorą udział w zawodach ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. Na swoim koncie zgromadzili wiele nagród. W mistrzostwach Polski zajmują wysokie lokaty. Aby mogli dalej rozwijać swoją pasję i reprezentować barwy powiatu i miasta niezbędne są dość duże środki finansowe. Mają nadzieję, ze w ich zdobyciu pomogą im władze miasta i powiatu.

Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum raz szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej o: ,

Zarządzanie prywatnością

    Cookie statystyk

    Ciasteczka używane przez Google Analytics. Służą do monitorowania ruchu na naszej stronie. Dokładne informacje o ich funkcjach znajdziesz na stronie Prywatność-RODO.

    _utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz