Oferta edukacyjna KBiIN Uniwersytetu Łódzkiego

Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego uruchamia od roku akademickiego 2007/2008 studia licencjackie niestacjonarne (zaoczne) – Intensywny Tryb Indywidualny.

Studia przeznaczone są dla absolwentów Pomaturalnego Studium Zawodowego Zaocznego zawód: bibliotekarz. Studia będą trwały rok i pozwolą uzyskać dyplom licencjata.

Ponadto KBIN UŁ prowadzi:

• studia licencjackie niestacjonarne (zaoczne) trzyletnie dla absolwentów szkół średnich (stara i nowa matura)
  • studia licencjackie stacjonarne trzyletnie dla absolwentów szkół średnich (stara i nowa matura)
  • studia podyplomowe

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie KBiIN: www.kbin.uni.lodz.pl lub w sekretariacie Katedry (Łódź, ul.Matejki 34a, pok.5, tel./fax: 042 635-53-86, e-mail: [email protected]).

Źródło informacji: Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego.

Więcej o: ,