Odznaki Zasłużony dla Kultury Polskiej dla koordynatorów akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

27 marca 2007 r Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski spotkał się z 39 najaktywniejszymi Koordynatorami akcji “Cała Polska czyta dzieciom” i wręczył im odznaki honorowe Zasłużony dla Kultury Polskiej. Wśród wyróżnionych koordynatorów znalazła się również Elżbieta Wierzba pracownik PBP w Wieruszowie, koordynator powiatu wieruszowskiego.

“Jestem pod wielkim wrażeniem energii, pasji i oddania z jakimi angażujecie się w działania na rzecz popularyzacji czytelnictwa. To w dużej mierze dzięki waszej pracy stale powiększa się grono młodych ludzi, którzy wiedzą jaką radość daje czytanie” – powiedział podczas uroczystości minister Ujazdowski.

Więcej o: , , ,