Zmień rozmiar czcionki

Oceń na 1Oceń na 2Oceń na 3Oceń na 4Oceń na 5 (Nikt jeszcze nie ocenił tego wpisu)

♣ Odznaki Zasłużony dla Kultury Polskiej dla koordynatorów akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

27 marca 2007 r Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski spotkał się z 39 najaktywniejszymi Koordynatorami akcji „Cała Polska czyta dzieciom” i wręczył im odznaki honorowe Zasłużony dla Kultury Polskiej. Wśród wyróżnionych koordynatorów znalazła się również Elżbieta Wierzba pracownik PBP w Wieruszowie, koordynator powiatu wieruszowskiego.

„Jestem pod wielkim wrażeniem energii, pasji i oddania z jakimi angażujecie się w działania na rzecz popularyzacji czytelnictwa. To w dużej mierze dzięki waszej pracy stale powiększa się grono młodych ludzi, którzy wiedzą jaką radość daje czytanie” – powiedział podczas uroczystości minister Ujazdowski.

Jeżeli spodobał Ci się ten tekst, to może warto się nim podzielić z innymi:
  • Wykop
  • Gwar
  • Google Buzz
  • Yahoo! Buzz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • MySpace

♣ Komentarze

Brak komentarzy do wpisu “Odznaki Zasłużony dla Kultury Polskiej dla koordynatorów akcji Cała Polska Czyta Dzieciom”

Wypowiedz się - dodaj swój komentarz!

Prosimy, aby w komentarzach wypowiadać się w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk oraz zasad poprawnej pisowni i kultury dyskusji. Gwiazdką oznaczyliśmy pola, które trzeba wypełnić.

• Buzz
  • MySpace