Odjazdowy Bibliotekarz czyli… Wszystkie drogi prowadzą do biblioteki – rajd rowerowy

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

To już kolejna edycja rajdu rowerowego bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich wielbicieli książek i rowerów. Celem projektu jest promowanie bibliotek i czytelnictwa, integracja środowiska bibliotekarskiego, walka ze stereotypowym postrzeganiem bibliotekarza oraz propagowanie roweru jako środka lokomocji.

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

W ramach tegorocznej akcji „Odjazdowy bibliotekarz” zapraszamy na rajd rowerowy bibliotekarzy, miłośników książek i rowerów, zorganizowany przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wieruszowie oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu Filia w Wieruszowie.

Startujemy 14.05.2016 r. (sobota) o godz. 14.00 spod Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, ul. 19 stycznia 7/9.

Trasa: Wieruszów-Cieszęcin-Wyszanów-Lubczyna-Mirków- Podzamcze -Wieruszów. Trasa ok. 20 km. Koszulki, czapki, apaszki, balony lub inne atrybuty w kolorze pomarańczowym mile widziane.

Szczegóły pod tel. 62 78 31 188 – Powiatowa Biblioteka lub 62 78 41 621 – Miejsko-Gminna Biblioteka lub bezpośrednio w siedzibach wieruszowskich bibliotek.

Więcej o: ,