Nowe komputery w bibliotece powiatowej

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zakupiła do czytelni multimedialnej nowy sprzęt komputerowy. Dla czytelników jest dostępnych sześć stanowisk komputerowych z szybkim dostępem do Internetu (DSL).

Środki finansowe na zakup nowego sprzętu biblioteka powiatowa zdobyła uczestnicząc w ogólnopolskim konkursie „Z ekonomią na ty”, realizując projekt „Gimnazjalista-finansista”. Za ten projekt biblioteka zdobyła nagrodę główną w wysokości 10.000 zł.

Biblioteka Powiatowa w Wieruszowie zaprasza wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z Internetu do czytelni multimedialnej codziennie od godz. 9.00 do 17.00 (w środy do 16.00) oraz w sobotę od godz. 10.00 do 14.00. Cena jednej godziny wynosi 1 zł.

Więcej o: , ,